Nowy cennik Allegro

Od 1 lutego zapłacimy więcej za wystawianie telefonów, antyków, akcesoriów i części motoryzacyjnych oraz narzędzi i urządzeń budowlanych w serwisie Allegro .

Wystawiając przedmiot o wartości wyższej niż 1000 zł zapłacimy 1 zł. Tyle samo będzie również kosztowało wystawienie przedmiotów używanych.

Nie wszystkie prowizje wrosły, są działy, w których prowizja zmalała. Wystawiając używane silniki, mosty, czy skrzynie przy wartości powyżej 1000 zł nie zapłacimy jak do tej pory 1,20 zł a jedynie 1 zł.

Zdecydowanie droższe będzie wystawienie na sprzedaż telefonów komórkowych. Prowizja zostanie podwyższona z 4% na 4,5%. Sporo przedmiotów z branży maszyn i urządzeń budowanych typu młoty udarowe, lutownice, frezarki , piły czy odkurzacze przemysłowe również będą na wyższej prowizji – przy wartości do 100 zł będzie to 7%.

Z dniem 1 lutego zmieniły się również zasady dotyczące wypowiadania umów. Rozwiązanie nastąpi 60 dni od momentu wypowiedzenia umowy. Dodatkowo do 7 dni od wypowiedzenia zostaną usunięte wszystkie oferty wystawione na platformie Allegro.

 

Comments

comments